reklam

Başkan Türker’e muhteşem karşılama « Nevşehir Trend Haber

17 Ekim 2021 - 16:11

Başkan Türker’e muhteşem karşılama

Son Güncelleme :

12 Şubat 2018 - 13:20

55 views
reklam
Başkan Türker’e muhteşem karşılama
reklam

Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanı Ali Türker ve beraberinde ki heyet iadeyi ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Yer yer heyetini ziyaretleri ilginç ve bir o kadar da renkli görüntülere sahne oluyor.

Ziyaretler kapsamında Ocak Başkanı Ali Türker ve heyeti,  Göreme beldesinde bulunan Turizmci Rahmi Özgür’ün at çiftliğe gitti. Heyet at çiftliğine yaklaştığı esnada at binmiş gençler ellerinde Türk bayrağı ve Ülkü Ocaklarını simgeleyen Bozkurt bayrakları ile karşılandı. Şaha kalkan atlarda ki gençler bozkurt işareti yaparak heyete çiftliğe kadar eşlik etti.

Muhteşem görüntülerin ortaya çıktığı ziyarette heyet çiftlik sahibi Rahmi Özgür ile kısa görüşme yaparak ocak faaliyetleri hakkında bilgiler aktardı.

Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanlığının faaliyetlerini yakından takip ettiğini ifade eden çiftlik sahibi Rahmi Özgür ise, yeni yönetim ile Ülkü Ocaklarının daha güzel işlere imza atacağına inandığını söyledi.

Ziyaretin ardından Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanı Ali Türker çiftlikte at binerek, kararlılık mesajı vermeyi de ihmal etmedi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam