izmir escort

reklam

Başkan Parmaksız’ın Ramazan Bayramı Mesajı « Nevşehir Trend Haber

5 Ağustos 2021 - 01:32
reklam

 

 Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Parmaksız mesajında: “Bir mübarek ramazan ayını daha geride bırakarak, bayramı idrak etmekte, bu güzel günlerin feyz, rahmet ve bereketinde buluşmak tayız. Bayramlar, bizleri birbirimize yakınlaştıran, aynı duygularda buluşturan, umut, birlik ve dirliği sağlayan özel günlerdir. Dargınlıkları ve kırgınlıkları unutturan, dayanışmayı, yardımlaşmayı artıran, hoşgörü, kardeşlik duygularını güçlendiren bayramları, anlam ve önemine uygun olarak kutlamalıyız. Yüce Allah’tan, bu mübarek ramazan bayramının ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için daha güzel yarınlara vesile olmasını, barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum” dedi.

Parmaksız ayrıca, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası, Nevşehir Ticaret Borsası ve Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin  bayramlaşma programını birlikte gerçekleştireceğini, bayramlaşmanın ise bayramın 1. Günü (15 Haziran Cuma) saat 14:00- 15:00  saatleri arasında  Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Fuayene Salonu’nda yapılacağını ifade etti.

 

13 Haziran 2018 - 20:24

35 views

Başkan Parmaksız’ın Ramazan Bayramı Mesajı

   Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Başkan Parmaksız mesajında: “Bir mübarek ramazan ayını daha geride bırakarak, bayramı idrak etmekte, bu güzel günlerin feyz, rahmet ve bereketinde buluşmak tayız. Bayramlar, bizleri birbirimize yakınlaştıran, aynı duygularda buluşturan, umut, birlik ve dirliği sağlayan özel günlerdir. Dargınlıkları […]

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam