reklam

BAŞKAN FAHRİ YILDIZ SANAYİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ « Nevşehir Trend Haber

26 Ekim 2021 - 11:41

BAŞKAN FAHRİ YILDIZ SANAYİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ

Son Güncelleme :

23 Ocak 2017 - 12:18

78 views
reklam
BAŞKAN FAHRİ YILDIZ SANAYİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ
reklam

Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız Sanayi esnafını ziyaret ederek, esnafların dilek – istek ve şikayetlerini dinledi. Başkan Yıldız’a büyük ilgi gösteren esnaf, belediyenin ilçeye yaptığı hizmetler için teşekkür etti.

Belediye Başkanı Fahri Yıldız, iş yoğunluğundan fırsat bulduğu zamanlarda kent esnafını da sık sık ziyaret ederek, vatandaşın gönlünü alıyor. Başkan Yıldız son olarak Sanayi Bölgesi esnafını ziyaret ederek emektar sanayi esnafının dilek, istek ve şikayetlerini dinledi.

Başkan Yıldız’ı büyük bir ilgi ve sevgiyle karşılayan esnaf, belediyenin getirdiği hizmetler nedeniyle de teşekkür etti. En çok Sanayi Bölgesinin kilitli parkesinin yenilenmesine sevindiklerini dile getiren esnaf, altyapı çalışmalarından sonra Ürgüp’ün yollarının sıcak asfalt yapılmasından duydukları memnuniyeti de dile getirdi.

Yıldız, esnaf ziyaretlerine fırsat buldukça devam edeceğini belirterek, “Vatandaşımız sağolsun yapılanı görüyor, hizmeti görüyor, İlçemiz genelinde ziyaret edilmedik iş yeri bırakmayacağım. Vatandaşımızı işyerinde ziyaret edip, ikram ettiği çayı içip, ilk ağızdan bilgi vermeye devam edeceğim.” dedi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam