reklam

Başka Türkiye Yok « Nevşehir Trend Haber

17 Ekim 2021 - 15:27

Başka Türkiye Yok

Son Güncelleme :

14 Aralık 2017 - 10:01

43 views
reklam
Başka Türkiye Yok
reklam

Özel Altınyıldız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ,Fen Lisesi ve Anadolu Lisesi öğrencileri her zaman olduğu gibi toplumsal duyarlılıklarını en iyi şekilde icra ediyor

 

Yerli tüketimin bilinçli olarak artırılması amacıyla 12-18 Aralık haftasında da tutumlu olmanın, yatırım yapmanın, Türkiye ekonomisine katkı sağlamak ve ”yerli malı kullanmanın önemi” vurgulamaktadırlar.

Milli birlik ve bütünlüğe – dayanışmaya en çok ihtiyaç duyduğumuz zamanlardan birini yaşamaktayız. Başka Türkiye Yok!

İnsanlarımızın her ortamda omuz omuza olması gerektiği bilincinin her yaş grubunda değerler eğitim zinciri içerisinde kazandırılması amacıyla sınıf rehber öğretmenlerimizin koordinesinde sınıflarımızda bilinçlendirme amaçlı serbest kürsü konuşmaları, münazaralar, sınıf panoları ve etkinlikler hafta boyunca devam etmektedir.

İnsanların sağlığını gerektiği gibi korumak , dikkatli olarak parasını, malını, eşyalarını, zamanını ve kullanmasının tutumlu olmanın göstergeleri olduğunu ifade etmektedirler. Tüketim toplumu olmaktan ziyade üretim toplumu olmak zorundayız. .

Tüketilecek ürünlerin ülkede üretilen kaliteli ürünlerden seçilmesinin gerekliliği ,bilinçli tüketicilik konuları üzerinde durulmakta , bu şekilde ülkenin zenginliklerinin artması amaçlanmaktadır

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam