izmir escort

reklam

Basansanıç köyünde dayanışma yemeği « Nevşehir Trend Haber

4 Ağustos 2021 - 02:40

Basansanıç köyünde dayanışma yemeği

Son Güncelleme :

16 Haziran 2018 - 13:58

67 views
reklam
Basansanıç köyünde dayanışma yemeği
reklam

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, merkez ilçeye bağlı Basansarnıç köyünde gurbetçiler başta olmak üzere Türkiye’nin değişik şehirlerde yaşayan köylülerini bir araya getirerek birlik ve beraberlik mesajının ortaya konulduğu Geleneksel Dayanışma Yemeğine katıldı.

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve 27. Dönem AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayı Mustafa Açıkgöz,Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, AK Parti İl yönetim Kurulu üyeleri, İl Genel Meclisi Başkanı Süleyman Özgün’ün de katıldığı Dayanışma Yemeği renkli görüntülere sahne oldu.

Basansarnıç köyündeki birlik ve beraberlik ilişkilerinin daha etkin bir şekilde bundan sonraki genç nesillere de aktarabilmeyi amaçlayan Dayanışma Yemeği’nde konuşan Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, özünde birlik ve beraberliğe dayanan tüm çalışmaların toplumun daha sağlam temellerle geleceğe yönelmesinde vazgeçilmez bir değer olduğunu dile getirerek, böyle bir organizasyonu gerçekleştirdikleri için Basansarnıç köy muhtarlığı ile emeği geçenlere teşekkür etti.

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve 27. Dönem AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayı Mustafa Açıkgöz’de her zamankinden daha fazla bir önem taşıyan birlik ve beraberlik düşüncesinin Basansarnıç köyünde zirvede bulunmasından büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade etti. Önümüzdeki Pazar günü gerçekleştirilecek seçimlerin bu yönü ile de oldukça önemli olduğuna vurgu yapan Açıkgöz, gerek gurbetçileri ve gerekse de farklı şehirlerde yaşıyor da olsalar köylülerinin bu çabalarının imrenilecek bir davranış olduğunu belirterek, kendilerine gösterilen yakın ilgi ve destekten dolayı teşekkür etti.

Basansarnıç köyü’nde düzenlenen Dayanışma yemeği, yapılan yemek duası ile sona erdi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam