“Bağımlı olma bizimle ol” Temalı resim ve karikatür yarışması ödül töreni düzenlendi « Nevşehir Trend Haber

27 Ekim 2021 - 03:08

“Bağımlı olma bizimle ol” Temalı resim ve karikatür yarışması ödül töreni düzenlendi

Son Güncelleme :

08 Mart 2018 - 5:00

38 views
reklam
“Bağımlı olma bizimle ol” Temalı resim ve karikatür yarışması ödül töreni düzenlendi
reklam

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından başlatılan Bağımlılıkla Topyekün Mücadele kapsamında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce İlimiz ve İlçelerimizdeki tüm İlkokulları ve Ortaokulları kapsayan “BAĞIMLI OLMA BİZİMLE OL” temalı resim ve karikatür dalında dereceye giren yarışmacılara ödül töreni  düzenlendi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kompleksinde düzenlenen ödül törenine; Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Kaya, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kurmay Albay Yüksel Yiğit, İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, Sağlık İl Müdürü Dr. Rahim Ünlübay, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Genel Başkanı Mustafa Avcı, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) İl Temsilcisi Tolga Karaca, Nevşehir Spor Yönetim Kurulu Üyesi Aşkın Kızılbayrak, Taraftarlar Dernek Başkanı Serdar Yılmaz, derece yapan öğrenciler ile velileri ve öğretmenleri katıldı.

Yarışmada birinci ve ikinci olan öğrenciler  bisiklet, üçüncü olan öğrenciler  eşofman takımı ve ayakkabı, dördüncü olan öğrenciler ise  satranç takımı ödüllerini Vali İlhami Aktaş’ın elinden aldılar.

Vali Aktaş, öğrencileri tebrik edip, başarılarının devamını dileyerek, bağımlılığa karşı dikkatli olmalarını belirtti ve ailelerine ve öğretmenlerine de teşekkür etti.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam