izmir escort

reklam

AVRUPA eTWİNNİNG OKULU ÖDÜLLERİ VERİLDİ « Nevşehir Trend Haber

4 Ağustos 2021 - 03:14

AVRUPA eTWİNNİNG OKULU ÖDÜLLERİ VERİLDİ

Son Güncelleme :

29 Haziran 2018 - 17:04

42 views
reklam
AVRUPA eTWİNNİNG OKULU ÖDÜLLERİ VERİLDİ
reklam

eTwinning projelerinde başarı elde eden ve kalite etiketi almaya hak kazanan öğretmenler ödüllerini, Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’ın elinde aldı.

Valilik makamında yapılan ödül törenine; İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, okul müdürleri ve ödül almaya hak kazanan öğretmenler katıldı.

Brüksel’deki Merkezi Destek Servisi tarafından bu yıl ilk defa uygulanan, okul seviyesinde yapılan çalışmaları tanımak için eTwinning Okul Etiketi adıyla yeni bir etiket başvurusu başlatılmıştı. Çeşitli kriterleri sağlayan okullar, sistemden belirlenerek adaylık başvuruların titizlikle değerlendirilmesi sonucunda; Avrupa’dan 1211, Türkiye’den 179, ilimizden de 3 okul bu etiketi kazanmıştır. eTwinning Okulu olan okullar, dijital uygulamalar, e-güvenlik uygulamaları, pedagoji alanında yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımlar, çalışanların sürekli mesleki gelişiminin teşvik edilmesi, çalışanlar ve öğrencilerle işbirlikçi öğrenme uygulamalarının teşvik edilmesi alanlarında lider olarak tanınmıştır.

Bu kapsamda; İlimizde eTwinning Okulu etiketini almaya hak kazanan 75.Yıl Ortaokulu Müdürü Tahsin Gedik, Derinkuyu Çakıllı Şehit Kasım Poyraz Ortaokulu Müdürü Hasan Hüseyin Gülmez, Nevşehir Anadolu Lisesi Müdürü Yavuz Selim Yıldırım okullarının ödüllerini Vali İlhami Aktaş’ın elinden aldı.

Vali Aktaş, öğrencilerini zenginleştiren, okulunu hem Avrupa’da hem de Türkiye’de marka haline getiren, dönüştüren, yenilikçi, ilimizin ve okulunun adını uluslararası platformlarda duyuran idarecileri, öğretmenleri, öğrencileri ve velileri bu başarıdan dolayı tebrik etti.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam