izmir escort

reklam

Aranan Şahıslar Yakalandı « Nevşehir Trend Haber

4 Ağustos 2021 - 03:03

Aranan Şahıslar Yakalandı

Son Güncelleme :

27 Haziran 2018 - 12:12

58 views
reklam
Aranan Şahıslar Yakalandı
reklam

Nevşehir Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmada çeşitli suçlardan aranan iki şahıs Gülşehir ve Kozaklı’da yakalandı.

Gülşehir’de “Çocuğun Kaçırılması ve Alıkonulması” sucundan “5 Ay Hapis Cezası” ile arandığı tespit edilen A.Z. yakalanarak çıkarıldığı Mahkeme tarafından tutuklanarak Nevşehir E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna teslim edildi.  Kozaklı’da Kavgaya Müdahale Eden Ekipleri Cumhuriyet Savcısının Talimatları doğrultusunda yakalanarak Göz Altına Alınan Bir Şahsın Yapılan GBT Sorgulamasında 7 yıl 11 Ay Hapis Cezası İle Arandığı Tespit Edilerek Tutuklandı.
Yedi Emin Oto Parkında alacak-verecek nedeniyle çıkan silahlı kavgaya müdahale eden ekipleri olay yerine intikali sırasında ekipleri görerek Olay mahallinden kaçmaya L.K. isimli şahıs takip sonucu olayda kullandığı tüfeği ve fişekler ile birlikte yakaladı, olay yerinde incelemede iki adet 9mm boş kovanın ele geçirildi, yakalanan şahsın yapılan GBT sorgulamasında “7 yıl 11 Ay Hapis Cezası” ile “Bir Kimseyi Fuhuşa Teşvik Etmek veya Yaptırmak veya Aracılık Etmek veya Yer Temin Etmek ve Hükümlü veya Tutuklunun Kaçması” suçlarından arama kararı ile arandığı tespit edilerek çıkarıldığı Mahkemece tutuklanarak Nevşehir E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna teslim edildi. Diğer (3) şahsa ise Cumhuriyet Savcısının talimatları doğrultusunda “Tehdit, 6136 Sayılı Kanuna Muhalefet, Genel Güvenliğin Tehlikeye Sokulması, Taksirle Yaralama ve Mala Zarar Verme” suçlarından yasal işlem yapılarak serbest bırakıldı.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam