reklam

Anne – Babalarınızın en önemli serveti sizlersiniz « Nevşehir Trend Haber

24 Eylül 2021 - 05:14

Anne – Babalarınızın en önemli serveti sizlersiniz

Son Güncelleme :

21 Ekim 2017 - 9:45

38 views
reklam
Anne – Babalarınızın en önemli serveti sizlersiniz
reklam

Anne – Babalarınızın en önemli serveti sizlersiniz

NEVŞEHİR(MHA) Birlik Vakfı Nevşehir Şube Başkanlığı bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Genç Birliğin Cuma sohbetlerinde bu hafta İş adamı ve birlik vakfı yönetim kurulu üyesi Mevci Çevik konuk oldu.

Genç Birlik Nevşehir Şube Başkanı Muhammed Fatih Uğurlu ve genç birlik üyesi gençlerin katıldığı sohbette İş adamı Mevci Çevik kendi hayatından örnekler vererek nasıl 4 üniversiteyi birden okuyabildiğini, çalışma hayatında başarılı olabilmek adına neler yaptığını da anlattı.

Gençlere seslenen Çevik, “Anne Babalarınızın hayatlarındaki en önemli servetleri sizlersiniz. Bunu asla unutmayın ve onlara layık olabilmek için çalışın. Sizlere yaptıkları yatırımla onlar rahatlıkla ev, araba ya da başka başka servetlerin sahibi olabilirlerdi. Onlar sizlere o servetlerini harcamayı seçtiler. Onları mahcup etmekten korkmayın. Azimli ve inançlı olun.

Herkes okuyarak bir yerlere gelecek diye bir durum söz konusu değil. Kabiliyetiniz varsa ticaret yapın. Ben özellikle lise öğrencilerinin Üniversiteyi kazanmalarını önemsiyorum. Üniversiteyi kazanarak buradaki gençlerimizin Vakfımızın çalışmalarını da oralarda anlatmalarını isterim. Vakıf kültürünü almış bir gencin Üniversite de başarılı olacağına inanıyorum” ifadelerinde bulundu.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam