reklam

Altınyıldızlı yardemsever yüreklerin seferberliği kamuoyunun takdirini topladı « Nevşehir Trend Haber

21 Eylül 2021 - 09:44

Altınyıldızlı yardemsever yüreklerin seferberliği kamuoyunun takdirini topladı

Son Güncelleme :

21 Ocak 2017 - 11:30

56 views
reklam
Altınyıldızlı yardemsever yüreklerin seferberliği kamuoyunun takdirini topladı
reklam

Türkiye’nin ve Nevşehir’in en önemli eğitim kurumu özel Altınyıldız koleji eğitimde, spor etkinliklerinde ve pek çok alanda gösterdiği başarıyı sosyal – kültürel alanda da göstermeyi sürdürüyor.

Geçtiğimiz günlerde Kolejin deneyimli ve başarılı eğitimci müdürü Serhat İğdeci’nin de bizzat katıldığı etkinlikte İlimizde Nevşehir Belediyesi tarafından başlatılan askıda çorba etkinliğine katılan kolejli genç, yardımsever yüreklerin sergiledikleri yardımseverlik çalışması kamuoyunun takdirini topladı.

İlimizde eğitimin her alanında yıllardır önemli başarılara imzasını koyan Altınyıldız Kolejinin bu tür sosyal ve kültürel etkinliklerle bünyesinde eğitim öğretim gören gençlere hayatın gerçeklerini de bizzat yaşayarak gençlere gösteriyor olması ileri de bu gençlerin ülkenin ve ilimizin gerçeklerini de daha kavraması açısından çok önemli adımlar olarak görülüyor.

Fotoğraf karesinde de görüldüğü üzere Suriyeli miniklere büyük bir sağduyu içerisinde elleriyle çikolata dağıtan Altınyıldız kolejli bu genç kızların gösterdiği yardımseverlik tablosu umarız 7’den 70’e hepimize örnek olur.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam