reklam

ALTINYILDIZDA EYLÜL EKİM ÖDÜL TÖRENİ « Nevşehir Trend Haber

24 Eylül 2021 - 06:08

ALTINYILDIZDA EYLÜL EKİM ÖDÜL TÖRENİ

Son Güncelleme :

01 Kasım 2017 - 10:02

45 views
reklam
ALTINYILDIZDA EYLÜL EKİM ÖDÜL TÖRENİ
reklam

ALTINYILDIZDA EYLÜL EKİM ÖDÜL TÖRENİ

Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencilerimizden Eylül-Ekim ayları içerisinde yapılan yarışma ve turnuvalara katılıp okulumuzu temsil eden ve yine aynı aylar içerisinde okul içi ve dışı davranışları ile örnek öğrenci,örnek sınıf ve temiz sınıf seçilen öğrenci ve sınıflarımız için ödül töreni yapıldı.

Yapılan etkinliklerde:

 GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN ORGANİZE EDİLEN YÜZME MÜSABAKALARINDA

TULCA OKŞAR İL 1.si

TUĞRA OKŞAR İL 1.si

KAAN CİVAN İL 2.si

TAYANÇ KARAKAYA İL 1.si

RAMAZAN KIZMAZ İL 1.si

EFE KAHRAMAN İL 2.si

YİĞİT KIZILÖZ İL 1.si

ARINÇ KARAKAYA İL 2.si olmuştur

10 KASIM ATLETİZM MÜSABAKALARINDA

ALİSHA NEUWİRTH

SILA ÖZTÜRK

YAĞMUR CAN

GÜLİN SALAŞ

DOĞA KOCA il 2.si olmuştur.

ŞANLIURFA BİLİM ŞENLİĞİNE KATILARAK TÜRKİYE’DE İLK 50 PROJEDEN BİRİNİ ORTAYA KOYAN, OKULUMUZU VE İLİMİZİ BAŞARIYLA TEMSİL EDEN

TULCA OKŞAR

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI TARAFINDA DÜZENLENEN TAEKWONDO MÜSABAKALARINDA OLAN ÖĞRENCİMİZ

BAHATTİN BATUHAN BAŞ İL 1.si

 CUMHURİYET BAYRAMI DOLAYISIYLA DÜZENLENEN SATRANÇ TURNUVASINDA

TUĞRUL ÖZKUL İL 3.sü

GÖKAY NURAY İL 3.sü

 MERSİN İLİNDE YAPILAN SATRANÇ TURNUVASINDA BAŞARI GÖSTEREN MİLLİ TAKIM OYUNCUSU ÖĞRENCİMİZ

EDİBE EYLÜL ÇENGEL Kızlarda Türkiye 3.sü

 OKULUMUZ GENELİNDE YAPILAN 20. YIL ÖZEL LOGO YARIŞMASINDA BAŞARI GÖSTEREN ÖĞRENCİLERİMİZ

SALİM SOYDEMİR

DOĞA AYBÜKE VAROL

LARA TÜFEKÇİ

ALİSHA NEUWİRTH

 ÖRNEK ÖĞRENCİLERİMİZ

5. SINIFLAR

NİSA SEYFİ

ORHAN TOPRAKÇI

HİLAL ÖZKAYA

CANER AVCIDOĞAN

NAZLI BİKİR

ÇAĞRI GÜNGÖRMEZ

ZEYNEP NAZ CENGİZ

EGE KAAN AKGÜR

FATMA BİLGE ÖZMEN

GÜLCE NAZ ÖZDEMİR

ESRA KAYA

YİĞİT KARATAŞ

6. SINIFLAR

ELİF DÖŞEYEN

KUTAY CEVİZ

ZEYNEP ŞEN

UTKU MERT AY

ESMA KATMAKAYA

CAN SEİ KEÇECİ

ELİF AZRA KARAKOÇ

MEHMET GÜNER

EZGİ SAĞCAN

BATUHAN BAŞ

SUDE NAZ YİĞİT

BERKAY SATIRLI

7. SINIFLAR

SILA PASLANMAZ

BERKE EREL

İLAYDA CEYLAN

ARDA COŞKUN

DOĞA ÖZKIRAN

EMİRHAN USTA

SAMET UĞURLU

BELİNAY YAMURLUKLU

GİZEM DERECİK

KADİM TANRIVER

BORA GÜVENKAYA

BENGİSU TAŞ

8. SINIFLAR

ARDA AKASOY

KAĞAN KARTAL

BERRU ALTUNCUOĞLU

GÖKÇEN YAMANGİL

ONUR MERT ARSLANTÜRK

İREM VARLIK

ALTAY ORHUN TAŞ

HANİFE NUR EREN

SILA İYİLİKLİ

DEHA ÜNSAL

SELİM CİNGİTAŞ

YAREN KÜRKÇÜ

Okul Müdürümüz Sayın Mehmet Eravcı tören sonunda yapmış olduğu konuşmada okulumuzu yarışmalarda ve müsabakalarda temsil edip bizleri gururlandırdıkları için,örnek öğrenci seçilen öğrencilerimize davranışlardan ötürü,müsabakalarda şampiyonluk için mücadele veren öğrencilerimize ve onları yetiştiren öğretmenlerimize teşekkür etti ve başarılarının devamını diledi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam