reklam

ALTINYILDIZ ANAOKULUNDA YENİLİKLER DEVAM EDİYOR « Nevşehir Trend Haber

17 Ekim 2021 - 02:25

ALTINYILDIZ ANAOKULUNDA YENİLİKLER DEVAM EDİYOR

Son Güncelleme :

18 Aralık 2017 - 10:07

41 views
reklam
ALTINYILDIZ ANAOKULUNDA YENİLİKLER DEVAM EDİYOR
reklam

Yaptığı yenilikler ve örnek çalışmalarla Nevşehir’in gözde anaokulu olan Özel Altınyıldız Anaokulunda okuma-yazmaya hazırlık dersleri başladı.
Altınyıldız İlkokulunda 2018-2019 Eğitim Öğretim yılında birinci sınıfları okutacak olan öğretmenlerden Sema Emirağaoğlu, Neval Gönenbaba ve Sibel Özdil Anaokulu 5-6 yaş grubu öğrencilerle  birlikte okuma yazmaya hazırlık derslerine başladılar. Her sınıf için haftada 2 saat olan Okuma yazmaya hazırlık dersinde öğrenciler, hem kendilerini ilkokul birinci sınıfta okutacak öğretmenlerini tanıyorlar, hem de okuma yazma hazırlık dersini görmenin tatlı heyecanını yaşıyorlar.
Altınyıldız Anaokulunun alanında uzman öğretmenleri tarafından en iyi şekilde yetiştirilen öğrenciler, ilkokul öğretmenlerinin desteği ile de yaşıtlarından birkaç adım önde ilkokula başlamanın mutluluğunu yaşayacaklardır.
Okuma yazmaya hazırlık dersinde, çizgi çalışmaları,kalem tutma becerileri, dikkat ve kontrasyon, görsel zeka gelişimi, el-göz koordinasyonu, hayal gücünü ve ince motor becerilerini destekleyici vb. çalışmalar yapılmaktadır.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam