ALTIN ÖRÜMCEK ÖDÜLLERİ’NDEN MUSEUM HOTEL VE LİL’A RESTAURANT’A İKİ ÖDÜL! « Nevşehir Trend Haber

27 Ekim 2021 - 17:26

ALTIN ÖRÜMCEK ÖDÜLLERİ’NDEN MUSEUM HOTEL VE LİL’A RESTAURANT’A İKİ ÖDÜL!

Son Güncelleme :

09 Kasım 2017 - 12:37

21 views
reklam
ALTIN ÖRÜMCEK ÖDÜLLERİ’NDEN MUSEUM HOTEL VE LİL’A RESTAURANT’A İKİ ÖDÜL!
reklam

Türkiye’nin ilk ve tek Relais & Chateaux unvanına sahip,

Kapadokya’nın dünyaca ünlü oteli Museum Hotel ve bölgenin ilk fine dining restoranı olan, birbirinden özel lezzetleriyle ağırladığı insanlara ayrıcalıklı lezzetler yaşatan Lil’a Restaurant 15. Altın Örümcek Web Ödülleri ile başarılarını tescilledi!

 

Türkiye’nin en köklü ve önemli internet ödüllerinden Altın Örümcek Web Ödülleri,  15.’ci sahiplerini buldu. Dünyanın en prestijli otellerine layık görülen “Relais & Chateaux” ayrıcalığına, Türkiye’de tek sahip olan, Kapadokya’nın en özel otellerinden “Museum Hotel” 15. Altın Örümcek Web Ödülleri’nin otel kategorisinde başarısını taçlandırırken, Museum Hotel’in bünyesinde yer alan ve bölgenin ilk “fine dining” restoranı olan “Lil’a Restaurant”  da 15. Altın Örümcek Web Ödülleri’nin “Restoran & Cafe” kategorisinde ödülün sahibi oldu.

Bugüne kadar başarısını dünya çapında ve Türkiye’de birçok kuruluş ve organizasyonun ödülleri ile taçlandıran Museum Hotel ve Lil’a Restaurant, 34 kategoride 1753 projenin katıldığı, Türkiye’nin en köklü ve önemli internet ödül töreni olan Altın Örümcek Web Ödülleri’nin 15.’sinde, birbirinden değerli kişilerin yer aldığı jürinin değerlendirmeleri sonucu finale kalan 325 proje arasından iki önemli ödül alarak geceye imzasını attı!

Bir Indigo Group firması olan, gerek kişiye özel hizmet anlayışı ile dünya çapında büyük bir üne sahip olan Museum Hotel aldığı bu ödülle, geçmişte aldığı Avrupa’nın En iyi Küçük Oteli (2013), Avrupa’nın En iyi Otel Mimarisi (2013), Türkiye’nin En iyi Küçük Oteli (2013 ve 2014), Türkiye’nin En iyi Otel Mimarisi (2013), Türkiye’nin En İyi Butik / Özel Belgeli Oteli (2014), Türkiye’nin En iyi Kültür Turizmi Yatırımı (2013), Türkiye’nin En iyi Tarihi Lüks Oteli (2013), Türkiye’nin En iyi Otel Restorasyonu ve Yenilemesi (2013), En iyi Butik Otel Lokasyonu (2013), Avrupa’nın en iyi lüks butik oteli (2015) ve Türkiye’nin En İyi Butik Toplantı Oteli (2017) ödüllerine bir yenisini daha ekledi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam