izmir escort

reklam

“Allah bu ülkeye bir daha darbe yaşatmasın” « Nevşehir Trend Haber

25 Temmuz 2021 - 13:25

“Allah bu ülkeye bir daha darbe yaşatmasın”

Son Güncelleme :

13 Temmuz 2018 - 10:23

49 views
reklam
“Allah bu ülkeye bir daha darbe yaşatmasın”
reklam

Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanı Ali Türker, 15 Temmuz 2016 darbe girişiminin yıl dönümü nedeniyle açıklamada bulunarak, “Allah bu ülkeye bir daha darbe yaşatmasın” temennisinde bulundu.

Bin yıllık kardeşliğimize nifak düşürmeye çalışan, birlik ve beraberliğimize göz dikmiş hainlerin 15 Temmuz 2016 tarihinde yaptıkları darbe girişiminin milletin iradesi ile engellendiğini söyleyen Başkan Ali Türker, “Yaşlısı, genci ile sokaklara inerek tanklara medyan okuyan yiğit Türk Milleti, korkusuzluğunu bir kez daha kanıtlayıp ve tüm Dünya’ya örnek olmuştur.” dedi.

“Türk Milleti asla ve asla kendi topu tüfeği ile hükümetini düşürmeye yeltenmez, devletini ele geçirmeye teşebbüs etmez” diyen Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanı Ali Türker açıklamasının devamında; “Allah ve hizmet diyerek yıllarca milletimiz aldatan, hak hukuk diyerek en büyük haksızlığı ve hukuksuzluğu yapanlara bir kez daha sesleniyoruz. Türk milleti sizin kalleş oyunlarına gelmez, gelmeyecekte.

Milletimizin tarih boyunca sinesinden çıkarmış olduğu kahramanlar devletin en zor zamanlarında duruşları ve mücadeleleri ile milyonlara ilham vermişlerdir. Şüphesiz 15 Temmuz’un en büyük kahramanlarından birisi de Bilge Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli beyefendidir. Liderimizin arkasında, yüce Türk milletinin gölgesinde Ülkücü Türk Gençliği olarak şehitliğe her daim hazırız.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde, bu alçak darbe girişimine karşı dünyada bir örneği daha görülmemiş gözü karalılıkla karşı koyan, kahramanlık destanı yazan yüce Türk milletine şükranlarımızı arz ediyor, şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize sağlık dileyerek hepsini ayrı ayrı minnetle anıyoruz.” açıklamalarında bulundu.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam