Alev Alatlı’dan THY Teknik A.Ş.’de Söyleşi « Nevşehir Trend Haber

27 Ekim 2021 - 17:20

Alev Alatlı’dan THY Teknik A.Ş.’de Söyleşi

Son Güncelleme :

26 Ocak 2018 - 6:25

50 views
reklam
Alev Alatlı’dan THY Teknik A.Ş.’de Söyleşi
reklam

Mütevelli Heyet Başkanımız Alev Alatlı, Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. tarafından düzenlenen söyleşide eğitim, teknoloji ve düşünce tarihi üzerine konuştu.

Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. Genel Müdür Yardımcıları Fazıl Çiftçi ve Hüseyin Sağlam; İnsan Kaynakları Başkanı Yakup Arslan; Eğitim Başkanı Dr. Mahmut Demirkan; Üniversitemiz Mütevelli Heyet Koordinatörü Funda Aktan, Teknik A.Ş. çalışanları ile Kapadokya Üniversitesi öğretim elemanları ve öğrencilerinin dinleyici olarak katıldığı söyleşide Alatlı, Batı toplumlarının ve yakın çevrenin çok iyi analiz edilmesi gerektiğine vurgu yaptı.

Alatlı, konuşmasında Batının güncel bilgi birikiminin eğitim sistemine hızlı bir şekilde dahil edilmesi gerektiğini, eğitimin öncelikli amaçlarının gençlerin dünyayı değerlendirebilir hale getirilmesi ve onların ufkunu genişleterek, bütünü görmelerini sağlayabilmek olduğunu söyledi ve gençlere “Dünyada ne olup bitiyor bilmeli, takip etmelisiniz, dünyayı tanımazsanız dünyanın maskarası olursunuz!” şeklinde seslendi.

Mütevelli Heyet Başkanımız Alatlı’ya THY Teknik A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Fazıl Çiftçi tarafından bir teşekkür plaketi takdim edildi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam