AK Partiden Memur-Sen’e ziyaret « Nevşehir Trend Haber

27 Ekim 2021 - 19:27

AK Partiden Memur-Sen’e ziyaret

Son Güncelleme :

13 Nisan 2017 - 10:52

49 views
reklam
AK Partiden Memur-Sen’e ziyaret
reklam

AK Parti Nevşehir heyeti Memur-Sen İl Temsilciliğini ziyaret etti.


AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz’ün yanı sıra İl Başkanı M. Ali Tanrıver, Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, Kadın Kolları Başkanı Nihal Kutlar’ın da yer aldığı heyeti Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Özdemir ile Memur-Sen’e bağlı sendikaların başkanları ve yöneticileri karşıladı.
Ziyaretten dolayı AK Parti heyetine teşekkür eden Memur-Sen İl Temsilcisi Mustafa Özdemir, Türk Milletinin ülkenin içerisine düştüğü sorunların çözümünde ne zaman önüne sandık konulduğunda ferasetiyle bu sorunların çözümünde büyük bir feraset örneği gösterdiğine dikkat çekti.
Özdemir, “16 Nisan da yapılacak olan referandumda da sağduyu ve feraset galip gelecek. Yapılan kamuoyu araştırmaları da bunu gösteriyor. Demokrasilerde herkesin aynı şeyi düşünmesini beklememek gerekir. Türk Milletinin referandumda yüksek oranda evet oyu kullanacağını düşünüyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız kısa dönem bir siyasetçi değil. Hayatının büyük bir bölümü siyasette geçmiş bir Lider olarak ülkenin önünü açacak bir lider olmayı sürdürecek. Bu seçim tüm İslam dünyasının da beklediği bir seçim olacak” diye konuştu.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam