izmir escort

reklam

AK PARTİ YEREL YÖNETİMLER BAŞKAN YARDIMCISI YÜKSEL, NEVŞEHİR’DE « Nevşehir Trend Haber

25 Temmuz 2021 - 13:03

AK PARTİ YEREL YÖNETİMLER BAŞKAN YARDIMCISI YÜKSEL, NEVŞEHİR’DE

Son Güncelleme :

15 Mart 2017 - 12:07

103 views
reklam
AK PARTİ YEREL YÖNETİMLER BAŞKAN YARDIMCISI YÜKSEL, NEVŞEHİR’DE
reklam

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve 4. Bölge Koordinatörü Gaziantep Milletvekili Abdulkadir Yüksel, AK Parti İl Başkanlığını ziyaret etti.

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve 4. Bölge Koordinatörü Gaziantep Milletvekili Abdulkadir Yüksel, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver’i makamında ziyaret ederek, yürütülen çalışmalara ilişkin olarak bilgiler aldı. Yüksel, daha sonra AK Parti İl Başkanlığı Ömer Halisdemir Toplantı Salonunda gerçekleştirilen yerel yönetimler toplantısına başkanlık etti.

AK Parti İl Başkanlığı Ömer Halisdemir Toplantı Salonunda yapılan toplanıya, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver başta olmak üzere Nevşehir Belediye Başkanı Ünver, İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün, Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, Gençlik Kolları Başkanı M.Rauf Yanar, AK Parti Nevşehir SKM Başkanı Sami Demirses’in yanı sıra İlçe ve Belde Belediye Başkanları, ilçe ve belde yerel yönetimler başkanları katıldı.

Nevşehir’de yerel yönetimler adına yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgi ve tecrübelerin paylaşıldığı toplantıda, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi halk oylamasına ilişkin istişarelerde

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam