AK PARTİ İL YÖNETİMİNDEN BAŞKAN PARMAKSIZ’A İADE-İ ZİYARET « Nevşehir Trend Haber

27 Ekim 2021 - 04:00

AK PARTİ İL YÖNETİMİNDEN BAŞKAN PARMAKSIZ’A İADE-İ ZİYARET

Son Güncelleme :

11 Kasım 2017 - 7:15

41 views
reklam
AK PARTİ İL YÖNETİMİNDEN BAŞKAN PARMAKSIZ’A İADE-İ ZİYARET
reklam

Nevşehir Ak Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyeleri Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mehmet Ali Öbekli, Cengiz Yıldız, Yönetim Kurulu üyelerinden İrfan Karaca, Habil Uluer, Yüksel Babaoğlu ve NTSO Genel Sekreteri İ. Hakkı Aydoğan hazır bulundu.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti Nevşehir İl Başkanlığına atanan Mustafa Rauf Yanar ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyeleri, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız’a makamında nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Nevşehir gündemi üzerine bir süre sohbet eden AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, Başkan Parmaksız’a teşkilat çalışmaları hakkında bilgiler aktardı. Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M. Arif Parmaksız ise, İl Başkanı Yanar ve Yönetim Kurulu üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti.

 

 

 

 

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam