reklam

AK Parti il başkanı yanar, şehit uzman çavuş şahin kaya için taziye mesajı yayımladı « Nevşehir Trend Haber

17 Ekim 2021 - 16:28

AK Parti il başkanı yanar, şehit uzman çavuş şahin kaya için taziye mesajı yayımladı

Son Güncelleme :

06 Şubat 2018 - 9:20

46 views
reklam
AK Parti il başkanı yanar, şehit uzman çavuş şahin kaya için taziye mesajı yayımladı
reklam

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av. Mustafa Rauf Yanar, Afrin’de Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından yürütülen Zeytin Dalı Operasyonunda şehit olan  Nevşehir’in Gülşehir İlçe nüfusuna kayıtlı Uzman Çavuş Şahin Kaya için bir taziye mesajı yayımladı.

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin, ülkemizin sınır güvenliğini sağlamak amacıyla Afrin’ de PKK/KCK-PYD/YPG-İŞİD ’li teröristlere yönelik olarak sürdürdüğü Zeytin Dalı Harekatının 16. gününde  Nevşehirli  Uzman Çavuş Şahin Kaya’nın şehadet mertebesine yükseldiğini belirten AK Parti İl Başkanı Yanar; “Tüm Türk Milletinin ve Nevşehir’imizin başı sağolsun” dedi.

Yanar  “Milletimizin huzur ve bekası için sürdürülen Zeytin Dalı operasyonunda şehit olan tüm askerlerimize Allah rahmet eylesin. Türk Milletinin birlik ve beraberliğine kast eden bu şer odakları, bu milletin bağrından çıkan Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Kahraman Mehmetçiklerinden hak ettiği karşılığı mutlaka alacaktır. Bu uğurda şehadet mertebesine ulaşan tüm şehitlerimize ve Afrin’de dün şehit olan Gülşehirli Uzman Çavuş kardeşimiz Şahin Kaya’ya Allah’dan rahmet , yakınlarına, ailesine ve tüm Türk Milleti’ne baş sağlığı diliyorum.”

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam