reklam

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI KANDEMİR, NEVŞEHİR BELEDİYESİ’Nİ ZİYARET ETTİ « Nevşehir Trend Haber

26 Ekim 2021 - 10:37

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI KANDEMİR, NEVŞEHİR BELEDİYESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Son Güncelleme :

16 Eylül 2021 - 8:01

28 views
reklam
AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI KANDEMİR, NEVŞEHİR BELEDİYESİ’Nİ ZİYARET ETTİ
reklam

NEVŞEHİR(TRENDHABER)- AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Nevşehir Belediyesi’ni ziyaret etti.

Akşam saatlerinde Nevşehir’e gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, ilk olarak partisinin il başkanlığınca Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen 3 Kademeli İl Yönetim Kurulu İstişare Toplantısı’na katıldı.

Burada AK Parti İl, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları yöneticileri ile bir araya gelen Kandemir ardından Ürgüp ilçesinde düzenlenen İlçe Başkanları İstişare Toplantısı’nda AK Partili belediye başkanları, ilçe başkanları, İl Genel Meclis Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ile bir dizi istişarelerde bulundu.

Kandemir daha sonra ise Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran’a ziyarette bulundu.

Belediye başkanlık binası önünde Belediye Başkanı Savran ve başkan yardımcıları tarafından karşılanan Kandemir, başkan Savran ile bir süre görüştü.

Savran’dan Nevşehir Belediyesi’nin devam eden ve gerçekleştirilecek çeşitli projelere ilişkin bilgiler alan Kandemir, başarılı çalışmalarından dolayı Savran’ı tebrik etti.

Kandemir, “Sadece Türkiye’nin değil dünyanın gözünün üzerinde olduğu Nevşehir’de göreve geldiği günden itibaren başarılı çalışmalara imza atan belediye başkanımız Dr. Mehmet Savran’ı kutluyorum. Gayretli ve samimi çalışmalarının devamını diliyorum. Rabbim çalışmalarında güç kuvvet versin” dedi.

Savran’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Kandemir’e desteklerinden dolayı teşekkür etti.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam