reklam

AK PARTİ GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLARI ÜNVER’İ ZİYARET ETTİ « Nevşehir Trend Haber

15 Ağustos 2022 - 19:32

AK PARTİ GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLARI ÜNVER’İ ZİYARET ETTİ

Son Güncelleme :

31 Ocak 2017 - 16:48

80 views
Avatar

reklam
AK PARTİ GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLARI ÜNVER’İ ZİYARET ETTİ
reklam

ÜNVER” GENÇLER,BİR DAVANIN CAN SUYUDUR”

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, gençliği olmayan bir davanın ilanihaye ilerlemesinin mümkün olmadığını belirterek “Gençler, bir davanın can suyudur” dedi.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, AK Parti Nevşehir Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Rauf Yanar başkanlığındaki AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanlarını makamında kabul etti. Gençliğin bir dava için oldukça önemli olduğunu belirterek “ Gençler bir davanın can suyudur.

Gençleri olmayan bir davanın ilanihaye ilerlemesi mümkün değildir. Gençler davanın devamlılığını ve uzun sürekli olmasını ortaya koyarlar. Eğer bir davada gençler yoksa o davanın sürekliliği asla düşünülemez” dedi.

AK Parti’nin kurulduğu günden beri gençlere ve kadınlara büyük bir önem verdiğini ifade eden Belediye Başkanı Ünver, ‘ AK Parti bir yanda Gençlik Kolları ve gerekse Kadın Kolları’na gereken önemi vererek , üç dönemden beri ülkemizde tek başına iktidar olabilmeyi başarmıştır. AK Parti iktidarları ile gençler ve kadınlar, hizmet üreten yerel yönetimlerde olduğu gibi diğer kademelerde de etkin hizmetler yürütmektedirler. Bunun da en sistemli bir şekilde yürütüldüğü yerlerden biri de Nevşehir Belediyesi’dir “ dedi.

AK Parti’nin gençliğe büyük bir önem verdiğini kaydeden Ünver, anayasa değişikliğinde yer alan seçilme yaşının 18’ e indirilmesini öngören maddenin de bunun en bariz örneği olduğunu dile getirdi.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ziyarette daha sonra başta AK Parti Nevşehir Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Rauf Yanar olmak üzere AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanlarına, kendisinin yazdığı ‘Damat İbrahim Paşa ve Nevşehir’ isimli eserini imzalayıp takdim etti.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam