Afrin Gazisini  Nevşehir spor heyeti  ziyaret etti « Nevşehir Trend Haber

27 Ekim 2021 - 04:29

Afrin Gazisini  Nevşehir spor heyeti  ziyaret etti

Son Güncelleme :

05 Nisan 2018 - 11:50

67 views
reklam
Afrin Gazisini  Nevşehir spor heyeti  ziyaret etti
reklam

Afrin Gazisi Nevşehir’deki Evine Getirildikten sonra ziyaretçi akınına uğruyor. Türk silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Afrin’de düzenlenen “Zeytin Dalı Harekâtı”nda yaralı olarak  getirildiği Ankara GATA’da tedavisi tamamlanan Nevşehirli gazimiz Zeki Didinmez baba ocağına geldikten sonra adeta Nevşehir halkı geçmiş olsun ziyaretinde bulunuyor.

Afrin’de düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı’nın 46 gününde çeşitli yerlerinden yaralanan Uzman Çavuş Zeki Didinmez’in evine bu defa Bal liginde şampiyonluk mücadelesi veren Nevşehirsporlu futbolcular ve teknik heyet ziyaret etti.

Futbolcularla tanışan Didinmez Aferinde bile Nevşehir sporu takip ettiğini belirtti.

Yönetici Kadirİnana, Murat İdiz ve Mehmet Bıyık, Teknik Direktör Cüneyt Tiryaki ve Futbolcular geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Bu ziyaretten çok duygulanan Zeki Didinmez, İyi Bir Beşiktaşlı olduğunu ancak memleketimin takımı olan Kırımızı beyazlı ekibimiz Nevşehirspor her şeyin önünde  gelir memleketimin takımı Afrin’de dahi Nevşehirsporu takip ediyorum dedi.

Futbolcularla sohbet eden didinmeze futbolcular ayrılırken Hakkını helal et dediler. Didinmez ise Futbolculara şampiyonluk sözü verin hakkımı helal edeyim didi. Futbolcular hep birlikte Şampiyon Nevşehir sporun olacağını sözünü verdiler.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam