Şehit aileleri ile gaziler onuruna yemek verildi « Nevşehir Trend Haber

27 Ekim 2021 - 03:37

Şehit aileleri ile gaziler onuruna yemek verildi

Son Güncelleme :

11 Nisan 2018 - 13:21

49 views
reklam
Şehit aileleri ile gaziler onuruna yemek verildi
reklam

Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü, Türk Polis Teşkilatının Kuruluşu’nun 173. yıl dönümü dolayısıyla şehit aileleri ile gaziler onuruna yemek verildi.

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’ın Eşi Songül Aktaş, Türk Polis Teşkilatı’nın 173. kuruluş yıldönümü ve 10 Nisan Polis Haftası nedeniyle Emniyet Müdürlüğünün organize ettiği Şehit Polis Aileleri onuruna düzenlenen yemeğe katıldı.

Emniyet Müdürlüğüne ait Topuzluhan tesislerinde verilen akşam yemeği programına Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’ın Eşi Songül Aktaş ile oğlu Ahmet Tuncer Aktaş, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı ve Eşi Sevda Bağlı, İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay ve Eşi Polis Eşleri Nevşehir Şube Başkanı Seçgin Artunay, bazı daire amirleri, Gazi Mustafa Tüfekçi, Şehit Kadir Kaya’nın Eşi Elife Kaya, şehit polis aileleri ile yakınları ve emniyet mensupları katıldı.

Songül Aktaş; “Ülkesi ve milleti için canını veren tüm şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyor, yakınlarına sabır ve metanet, gazilere de uzun ömür ve mutluluk temenni ediyorum” dedi.

Emniyet Müdürlüğü tarafından şehit ailelerine verilen yemek, şehitler adına okunan duanın ardından sona erdi.

 

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam