100 Yıl değil, 1000 yıl geçse de Çanakkale geçilmez « Nevşehir Trend Haber

27 Ekim 2021 - 16:32

100 Yıl değil, 1000 yıl geçse de Çanakkale geçilmez

Son Güncelleme :

19 Mart 2018 - 10:38

48 views
reklam
100 Yıl değil, 1000 yıl geçse de Çanakkale geçilmez
reklam

TBMM Genel Kurulu’nun haftalık çalışmalarını tamamlaması sonrası Nevşehir’de hemşerileriyle buluşmaya devam eden Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, sanayicimizle ve esnafımızla istişareler gerçekleştirdi, dünya şampiyonasına katılacak sporcularımıza moral verdi, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Gününde şehit yakınları ve gazilerimizle bir araya geldi. Programlarına dair açıklamada bulunan Gizligider;

Ekonomi İşler Başkanlığımız tarafından düzenlenen Şehirlerin Ekonomik Beklentileri toplantısında iş dünyamızın ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle Nevşehir’e dair değerlendirmelerde bulunduk. Şehrimizin Turizm, Tarım ve Ticaret anlamında 15 yılda aldığı mesafeyi, hükümetimizin bu süreçte yaptığı yatırımları değerlendirdik. Yeni yönetimi ve vizyonuyla şehrimize yeni bir heyecan katacağına inandığımız NESİAD’ın yönetimine hayırlı görevler dilerken,  Nevşehir için gerçekleştirecekleri projelerde istişareye açık olduğumuzu kendileriyle paylaştık. Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliğini ziyaret ettik ve sektörün ihtiyaçları ve hedefleri doğrultusunda neler yapılabileceğini değerlendirdik. Fransa’da Dünya Şampiyonasında ülkemizi temsil edecek olan Nevşehir Atletizm takımımızın sporcuları ile şampiyona öncesinde moral verdik, onlara olan güvenimizi ve desteğimizi paylaştık.

Şanlı ordumuzun PYD/YPG/PKK terör örgütünü temizleyerek Afrin’e bayrağımızı diktiği bu anlamlı günde 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü vesilesiyle Nevşehir’li şehit yakınları ve gazilerimizle bir araya geldik. Bundan 103 yıl önce vatanımıza kasteden işgal kuvvetleri karşısında kahramanlık destanı yazan bu aziz millet ve şanlı ordumuz, bugün ve bundan sonra da Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde birlik ve beraberlikle vatanımız üzerinde hain emelleri olanlara fırsat vermeyecektir. Bu vesileyle Çanakkale’de, Kurtuluş Savaşında, terör örgütleriyle mücadelede ve kısa süre önce 15 Temmuz’da vatanı için gözünü kırpmadan şehadet şerbeti içen tüm şehitlerimizi minnetle anıyorum.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam