izmir escort

reklam

2017 Yılı motorlu taşıtlar vergisi 1. taksit ödeme dönemi başladı « Nevşehir Trend Haber

4 Ağustos 2021 - 03:42

2017 Yılı motorlu taşıtlar vergisi 1. taksit ödeme dönemi başladı

Son Güncelleme :

05 Ocak 2017 - 10:59

61 views
reklam
2017 Yılı motorlu taşıtlar vergisi 1. taksit ödeme dönemi başladı
reklam
İl Defterdarlığı motorlu taşıtlar vergisi 1. Ödeme taksiti konusunda ilgilileri uyardı.
Konuya ilişkin açıklamada; “Verginizi; MTV yönünden mükellefiyet kaydının bulunduğu veya MTV’yi tahsile yetkili diğer Vergi Dairesi Müdürlüklerine başvurarak, Anlaşmalı bankaların internet bankacılığını kullanarak veya banka şubelerine başvurarak, Başkanlığımız resmi internet sayfasında (www.gib.gov.tr) yer alan “Borç Sorgulama ve Ödeme” bölümüne 02:00 – 22:00 saatleri arasında giriş yaparak kredi kartı ve banka kartı ile, GİB Mobil uygulamasını (IOS ve Android) kullanarak kolay ve güvenilir bir şekilde ödeyebilirsiniz.
İnternet üzerinden yapılacak ödemelerde herhangi bir mağduriyetin oluşmaması için, işlem yapılacak sayfaya arama motorları veya link kullanarak ulaşmak yerine her zaman tarayıcınıza www.gib.gov.tr ya da bankaların resmi internet adreslerini yazarak giriş yapınız ve işlemlerinizi bu şekilde ulaştığınız sayfalar üzerinden gerçekleştirmeye dikkat ediniz.
MTV 1. Taksit ödemeleri 31 Ocak tarihine kadar devam edecek olup, muhtemel yoğunluk sorunları ile karşılaşmamak için ödemenizi son günlere bırakmamanızı önemle hatırlatırız” açıklamasına yer verildi.
reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam