reklam

15 TEMMUZ GAZİSİ SERBEST, AK PARTİ İL BAŞKANI TANRIVER’İ ZİYARET ETTİ « Nevşehir Trend Haber

10 Ağustos 2022 - 23:46

15 TEMMUZ GAZİSİ SERBEST, AK PARTİ İL BAŞKANI TANRIVER’İ ZİYARET ETTİ

Son Güncelleme :

14 Mart 2017 - 10:24

119 views
Avatar

reklam
15 TEMMUZ GAZİSİ SERBEST, AK PARTİ İL BAŞKANI TANRIVER’İ ZİYARET ETTİ
reklam

15 Temmuz’da yaşanan hain darbe girişimi sırasında Ankara’nın Kahramankazan ilçesindeki Akıncılar Üssü’nü korumak amacıyla kalabalık bir vatandaş topluluğu ile giden ancak askerlerin açtığı ateş sonrasında yaralanarak gazi olan Yüksel Serbest, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver’i ziyaret etti.

Nevşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Şehit ve Gaziler biriminde görevli 15 Temmuz Gazisi Yüksel Serbest, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver’e makamında nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Evli ve bir çocuk babası olan Yüksel Serbest ziyarette, yaşadığı olayları AK Parti İl başkanı Tanrıver’e anlattı. Serbest, darbe girişimi sırasında yaşanan olaylarda askerlerin açtığı ateş sonrasında yaralandığını söyledi. Kaval kemiğinde şarapnel parçalarının bulunduğunu söyleyen Serbest, bu vatan için her zaman göreve hazır olduğunu da ifade etti.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver ise, 15 Temmuz Gazisi Yüksel Serbest’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Rabbim bu ülkenin hain düşmanlarına fırsat vermesin. Bu ülke kahraman evlatlarının varlığı ile ne kadar övünse yeridir. Darbecilerin üssü haline gelen bu yerde, arkadaşlarınız ile yaptığınız bu kutlu hareketten dolayı sizleri tebrik ediyor, bu uğurda şehit olan kardeşlerimize Allah’dan rahmet, gazilerimize de acil şifalar temenni ediyorum” diye konuştu

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam