izmir escort

reklam

Acıgöl ve Gülşehir Devlet Hastanesinin açılışları yapıldı « Nevşehir Trend Haber

4 Ağustos 2021 - 03:19

Acıgöl ve Gülşehir Devlet Hastanesinin açılışları yapıldı

Son Güncelleme :

12 Haziran 2018 - 11:59

71 views
reklam
Acıgöl ve Gülşehir Devlet Hastanesinin açılışları yapıldı
reklam

T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından yaptırılan 10 yataklı Acıgöl İlçe Entegre Devlet Hastanesi düzenlenen bir törenle hizmete açıldı.

10 yataklı Acıgöl İlçe Entegre Hastanesinin açılışı, Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Acıgöl Kaymakamı Ömer Tuğrul Kundakçı, AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk, Nevşehir İl Sağlık Müdürü Rahim Ünlübay, İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün, Nevşehir İl Özel İdare Genel Sekrreteri Savaş Benli, Nevşehir Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Okan Yılmaz, Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş, Tatlarin Belediye Başkanı Ferhat Adıyaman, Karapınar Belediye Başkanı Mustafa Tiftik, AK Parti İlçe Başkanı Ramazan Gül, Sağlık-Sen Nevşehir Şube Başkanı Hakan Gündüzpolat, Sağlıkçılar ve vatandaşlarımızın katılımı ile gerçekleşti.

Nevşehir İl Sağlık Müdürü Dr. Rahmi Ünlübay selamlama konuşmasında, “Tüm ilçe merkezlerine bir entegre tesis yapmak üzere yola çıkıldığını belirterek, “Bu tesisin gerçekleşmesinde desteklerini esirgemeyen başta sayın Valimiz, Milletvekillerimiz olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür eder, açılışını yapacağımız sağlık tesisinin Acıgöl ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyor, ilçe hastanemizin, Acıgöllü vatandaşlarımıza ve Nevşehir’imize hayırlı uğurlu olsun”dedi.

Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk konuşmasında, “Bu tesisin gerçekleşmesinde desteklerini esirgemeyen başta sayın Milletvekillerimiz Ahmet Erdal Feralan, Ebubekir Gizligider ile aynı zamanda 27. dönem Milletvekili adayımız Mustafa Açıkgöz olmak üzere, sağlık teşkilatımızın yöneticilerine ve emeği geçen herkese teşekkür eder, açılışını yapacağımız sağlık tesisinin Acıgöl ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyor, ilçe hastanemizin, Acıgöl’lü vatandaşlarımıza ve Nevşehir’imize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, “ Söz verdiğimiz gibi ilçelerimizde hizmete kazandırmış olduğumuz entegre hastanelerinin açılışlarına bugün de Acıgöl ilçemizde devam ediyoruz. Sağlıkta reform yapan AK kadrolar gece gündüz demeden milletimizin huzuru, sağlığı, mutlu yarınları için çalıştı. 24 Haziran’da vereceğiniz oylar ile Türkiye şahlanacak; milletimiz kazanacaktır. ” dedi.

GÜLŞEHİR DEVLET HASTANESİNDE AÇILDI

Sağlık Bakanlığı tarafından yaptırılan 10 yataklı Gülşehir İlçe Entegre Devlet Hastanesi düzenlenen bir törenle hizmete açıldı. 10 yataklı Gülşehir İlçe Entegre Hastanesinin açılışı, Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Gülşehir Kaymakamı Çağlar Tekin, AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk, Nevşehir İl Sağlık Müdürü Rahim Ünlübay, İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün, Nevşehir İl Özel İdare Genel Sekrreteri Savaş Benli, AK Parti Gülşehir İlçe Başkanı Fatih Çiftçi, Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş, Sulusaray Belediye Başkanı Bayram Yılmaz, Sağlık-Sen Nevşehir Şube Başkanı Hakan Gündüzpolat, Kadem Nevşehir il Temsilcisi ve Nevşehir ADSM Başhekimi İlkay Akün, Sağlık Müdürlüğü Yöneticileri, Sağlık Çalışanları ve vatandaşlarımızın katılımı ile gerçekleşti.

Nevşehir İl Sağlık Müdürü Dr. Rahmi Ünlübay selamlama konuşmasında, tüm ilçe merkezlerine bir entegre tesis yapmak üzere yola çıkıldığını belirterek, “Bu tesisin gerçekleşmesinde desteklerini esirgemeyen başta sayın Valimiz, Milletvekillerimiz olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür eder, açılışını yapacağımız sağlık tesisinin ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyor, ilçe hastanemizin,Gülşehirli vatandaşlarımıza ve Nevşehir’imize hayırlı uğurlu olsun”dedi.

Vali Aktaş konuşmasında, “Bu tesisin gerçekleşmesinde desteklerini esirgemeyen başta sayın Milletvekillerimiz olmak üzere, sağlık teşkilatımızın yöneticilerine ve emeği geçen herkese teşekkür eder, açılışını yapacağımız sağlık tesisinin Gülşehir ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyor, ilçe hastanemizin, Gülşehirli vatandaşlarımıza ve Nevşehir’imize hayırlı uğurlu olsun”dedi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve 27.Dönem Adayı Mustafa Açıkgöz de burada yaptığı konuşmada, ‘Gülşehir İlçe Entegre Hastanemizin açılışını milletimizle birlikte gerçekleştirdik. Emeği geçenlerden Allah, razı olsun. Hayırlı olsun. “Milletimize hizmet yolunda her alanda özellikle sağlıkta reform üstüne reform yaptık. Gülşehir’imiz, AK hizmetleri her zaman hak ediyor. Yatırımlarımız da artarak devam edecek.” dedi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam